سالروز آغاز امامت امام عصر و الزمان(عج) بر تمامی دوستداران حضرت مبارک باد...

ای گُل غایب! هیچ دلی نیست که نام مبارک تو را همچون گنجینه‌ای گرانبها، در خود، جای نداده باشد.

امروز، خورشید مهربان‏تر از همیشه بیدار می‏شود. روز از شانه‏های تو آغاز می‏شود تا جهان، بزرگی‏ات را ببیند؛ چون بزرگی ابراهیم خلیل علیه‏السلام در برابر بتانی که فرو ریختند.

ملکوت را در دست‏هایت به تماشا می‏گذارند تا رسولان بی‏رسالت دنیازده، بهشت را پیچیده در قنوتت به تماشا بنشینند.

جهان، خلاصه‏ای از لبخند توست که امامتت را تمام آبشارها قیام می‏کنند و جنگل‏ها قامت می‏بندند.

بزرگی؛ چون پیامبر گرامی اسلام صلی‏الله‏علیه‏و‏آله .

بزرگی؛ چون وحی، چون پدرانت ردای پیامبر صلی‏الله‏علیه‏و‏آله بر دوشت آواز عدالت سر می‏دهد و شمشیر سرْ شکافته پدر بزرگوارت علی علیه‏السلام ، در دست‏هایت مشق عشق می‏کند.

چشم‏هایت بوی مهربانی زهرا علیهاالسلام می‏دهد.

امروز، روز بزرگی توست؛ بزرگی تو بزرگ‏تر از تمام پیامبران است. بزرگی تو سال‏ها خواهد بود؛ بزرگی تو از ازل آغاز شده و با ابدیت به پایان می‏رسد.

خدا از امروز، تو را بزرگ‏تر از هر کــسی می‏خواهد.

امروز از آن توست؛ مثل تمام فرداهای نیامده، مثل تمام دیروزها، مثل تمام روزها، هفته‏ها، ماه‏ها و سال‏ها.

تمام فصل‏های سال، نامت را از بر کرده‏اند؛ مثل تمام درخت‏ها و آب‏ها.

امروز، روز آغاز مهربانی خداوند با دنیاست، روز مهربانی تو با جان‏های تشنه ما. امروز، روز آشنایی و آشتی لبخند و آینه‏هاست؛

روز شکوفا شدن گل‏های محمدی در دامنه نام شکوهمند تو. امروز، عطر گل‏های محمدی فراگیر می‏شود و باغ‏های عصمت، در شکوه امامتت شکوفه خواهند کرد، با نفس‏های معطرت.

امروز، فروردین‏ها از لبخند تو شکوفه خواهند داد و اردیبهشت‏ها با نفس‏هایت بهشتی می‏شوند.

ابدیت در تو خلاصه می‏شود و شادی، با لبخندت به نهایت کمال می‏رسد. بعد از امروز، جهان آغاز می‏شود؛ جهان از امروز، دوباره متولد خواهد شد.

پیش از این، نمرودها، رودهای آتش را گرداگرد زمین شعله کشیده بود؛ اما امروز با تو دنیا سربلند بیرون می‏آید از این همه آتش طغیان.

مانند ابراهیم خلیل، آتش‏ها را گلستان کرده‏ای. امروز، نوح، کشتی نجاتش را به دست تو می‏سپارد تا سیـ-ـنه سخت‏ترین توفان‏ها را به سمت ساحل‏های امن بشکافی.

ای منجی، ای یگانه منجی! از امروز، سکان هدایت بشر به دست توست. از امروز، شادی‏های ما آغاز خواهد شد؛ مثل غم‏های طولانی تو.

بر ما ببار، ای رحمت بی‏کران خداوند!

بر ما ببار که سال‏هاست کویر سیـ-ـنه‏هامان، تشنه باریدن زلال توست !

اللهم عجل لولیک الفرج

نویسنده این متن، عزیزی بی نام و نشان هستند.

/ 12 نظر / 106 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

سلام من هم سالروز به امامت رسیدن حضرت ولیعصر(عج) را به شما تبریک می گویم یا علی

رضوان

چه حال و هوای خوبی داره ربیع . خدایا به داده و نداده ات شکر .

گنجشک پر

امروز چندمین روز آغاز طولانی ترین فصل عاشقی ست. همیشه بهارترین موسم تاریخ... * اللّهم عجّل لولیّک الفرج * به روزم

رضا

با سلام و درود بر شما و مطالب ارزشمند شما ...میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و هفته وحدت و انتصاب حضرت مهدی(عج) به جایگاه خلیفه الهی و امامت امت اسلامی و هدایت کل ابنای بشر ، و همچنین تفویض واسطه فیض خداوندی ازطرف خداوند متعال..و حکومت برقرار کننده عدل و عدالت الهی بر زمین را بشما و تمامی مومنان و منتظران آقا امام زمان مهدی موعود تبریک عرض می نماییم ........بهترینها را از صمیم قلب برایتان ارزو میکنم در پناه حق السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج) بوی گلها عالمی رو مست و حیران می کند دیدن مهدی (عج) هزاران درد را درمان می کند مدعی گوید که با یک گل نمی آید بهار من گلی دارم که عالم را گلستان می کند... امین یارب العالمین [گل]

احمدی

سلام ... براستي اگرامید به شکفتن دوباره غنچه ها و شکوفه ها نبود، سختی و سرمای زمستان را چگونه تاب میآوردیم؟! اگر منتظر صدای شکفتن سبزه ها و شکافتن هسته ها و رویش دانه ها نبودیم ، چگونه سکوت مرگبار زمستان را سپری میکردیم؟! اگردرانتظار بوی عطر نرگس (عج) و گلهای محمدی(ص) نبودیم، چگونه اين روزهای سرد وخاموش و بیرنگ و بورا میگذراندیم ؟! اگر نمیدانستیم که میآید و باخود عطر یاسها ونرگسها را درهمه دنیا میپراکند و نورخدائی خویش را درظلمتکده خاموش دهكده جهان میافشاند ، چگونه اینهمه درد و رنج وتلخی وسختی دوران هجران را تحمل میکردیم ؟! اگر ، اگر و اگر ... برای آمدنش آئینه ها هم دخیل بسته اند! برای آمدنش شمعها هم نذرکرده اند! گلدسته ها را دیدم که دعا میکردند! برای حضورش غنچه ها با همه بیزبانی سینه هایشان را چاک کرده اند! وتحویل هم برایش بیقراری میکرد ... شنیدهام که میآئی ، بهار سرمـــه ي راهت دوچشم من، بهشت من، فدای ناز نگاهت

حاج علی

خواهر بزرگوار سرکار خانم محقق سلام آغاز امامت حضرت مهدی (عج)صاحب الامر و الزمان بر شما و همه عاشقان حضرتش مبارک باد . این مناسبت میمون و فرخنده فرصت مناسبی برای پرداختن به مسائل مهمی در همین رابطه است که میتوان از آن بهره گرفت . از جمله اهداف غیبت می توان ، حکمت الهی در این خصوص ، و همچنین وظیف منتظران در عصر غیبت و ... را میتوان نام برد . پس تلاش باید کرد که توفیق منتظر واقعی حضرتش را بیابیم . ایام به کام و التماس دعا

مامانی هستی (سایه صبور)

سلام انگاری خیلی بی معرفت شدی ها؟ مگه نه ؟ با از ما بهترون سرگرمی [چشمک] ؟ خوش و شاد باشی. ولادت پیامبر اکرم ص و امام جعفر صادق علیه السلام را تبریک میگویم .

مروارید عرفان

سلام نازنین خواهرم [گل] منهم تبریک میگویم ! کاش برنامه ای بگذاریم و با دوستان همدیگر را ببینیم ! دلمان تنگ شده ! موفق باشی [لبخند]

میثم - بچه های آسمان

سلام خانم محقق. ممنون که به منم سر زدین[خجالت] تبریک میگم میلاد پیامبر صلح و دوستی رو...... [گل]