آیات آسمانی


السلام علیک یا صاحب العصر و الزمان
 
 
 
 
 
 
 
چند روز پیش یک فایل صوتی در مورد ظهور حضرت حجت(عج)توسط بزرگواری به بنده ارسال شده بود با شنیدن این فایل صوتی حال عجیبی پیدا کردم و دگرگون شدم. همین امر سبب شد تا بدون اینکه تحقیقی راجع به صحت و سقم این مطلب داشته باشم و به صرف شنیدن این مبشره از زبان آیت الله ناصری مضمون فایل را در اختیار خوانندگان وبلاگم قرار دهم تا با این بشارت آرامشُ ، رضایت و امتنان خاطر منتظران مهدی (عج)را جلب کنم. با مراجعاتی که بعضی از عزیزان به وبلاگم داشتند با اظهار لطف همیشگیشان و مرقوم نمودن کامنتهایی که مضمونشان رد شدن این مطلب توسط آیت الله بهجت بود حقیر نیز دچار تردید شدم و آشفته از اینکه چرا بدون تحقیق این مطلب را در روئیت عزیزان قرار دادم. با تحقیقاتی که انجام دادم به منابع بسیار ارزشمندی دست یافتم.

بنا بر نص صریح قرآن کریم، هنگامی که حضرت موسی(علیه السلام) بر آن شد که برای ملاقات و مناجات با پروردگار خویش آهنگ کوه طور نماید، قوم خویش(بنی اسراییل ) را فراخواند و آنان را وعده کرد که تا پایان سی روز آینده به سوی ایشان باز خواهد گشت و آنگاه که خداوند متعال ده روز دیگر بر آن سی روز افزود عده ای از بنی اسرائیل گفتند موسی (علیه السلام) خلف وعده کرده و این مسأله زمینه ساز فتنه سامری و گوساله پرستی قوم یهود گردید. (الأعراف/142)

با توجه به پیامها و عبرتهای موجود در آیه یاد شده باید گفت یکی از آفتها و آسیبهایی که می تواند به منزله یک تهدید برای نهضت انسان ساز و امید آفرین مهدویت به شمار رود مسأله "توقیت" یا تعیین وقت واقعه ظهور است. به فراست می توان دریافت که مسأله "توقیت" اساسا بر خلاف فلسفه و مفهوم واقعی انتظار فرج است و ای بسا منتظران را سرخورده، دلسرد و ناامید سازد و یا اینکه در اصل اعتقاد ایشان به پدیده ظهور خدشه وارد آورد... اگر مایا به مطالعه ادامه مطلب به  وبلاگ

جناب شکوری؛ کارشناس ارشد فلسفه و کلام اسلامی  مراجعه نمائید. 
مژده ظهور از قول آیت الله بهجت
این هم متن فایل صوتی...
نقل از حضرت آیت الله ناصری:
 
خدمت آیت الله بهجت بودیم. عرض کردم حاج آقا مبشراتی درباره ظهور امام زمان عج و نزدیک بودن اون خدمتتون هست؟ فرمودند: بله! بهشون عرض کردم میشه بفرمایید؟ فرمودند من یه دوستی دارم تشرف محضر حضرت دارند.آمد منزل ما ازش سوال کردم تازگی تشرف داشتی محضر حضرت ولی عصر؟ گفت چرا داشتم. گفتم از ظهور و فرجشون سوال نکردید؟ گفت چرا. گفتم (آقای بهجت پرسید)حضرت چه فرمودند؟ گفت من سوال کردم یابن رسول الله! از حضرت که فرج شما برای عامه مسلمونها چه وقته؟ فرمودند نزدیک است. عرض کردم یابن رسول الله! من هم زمان ظهور شما رو درک میکنم؟ فرمودند پیرمردتر از شما هم درک می کنند. بنده (آیت الله ناصری) از آقای بهجت سوال کردم این دوست شما چند سالشونه؟ فرمودند حدود 62 سال. برادرها فرج نزدیک است.
دوستان من بیاید دعا کنیم.
الدعا یرد القضا ولو یبرم ابراما
 
 
 
گفتم که ماه رویت از دیده ام نهان است
  گفتا حجاب در توست ورنه رخم عیان است  

ای قلم سوزلرینده اثر یوخ

آشنادن منه بیر خبر یوخ

یاندی پروانه لر شمعی سوندی

آیرلیخدان اورک قانه دوندی

 گلدی بو جمعه ده گشدی آلله

فاطمه یوسیفینن خبر یوخ

 اغث یا غیاث المستغیثین 

 

 

 

 

پنجشنبه ۳٠ آبان ۱۳۸٧ | ۸:۳٥ ‎ق.ظ | حصاری/محقق | نظرات () |
Design By : nightSelect.com